Motobécane

Motobécane – viena garsiausių prancūzų dviračių gamintojų firmų, įkurta 1923 metais. Motobécane susideda iš dvejų žodžių: “moto”, reiškiantį motociklą, ir “bécane”, kasdienėje kalboje reiškiantį dviratį. Taigi, Motobécane gamino ne tik dviračius, tačiau ir mopedus bei motociklus.

Motobécane buvo viena pirmų prancūzų gamintojų, savo dviračiams pradėjusi naudoti pigesnius, tačiau aukštesnės nei prancūzų gamintojų kokybės japoniškus dviračių komponentus, ir sėkmingai konkuravo su žinomiausia prancūzų dviračių gamintoja Peugeot ir lenkė kitą žinomą gamintoją Gitane.

1973 m. Lois Ocana su Motobécane laimėjo prestižines Tour de France lenktynes, ir išpidė kiekvieno prancūzų (ir ne tik) gamintojo svajonę.

1981 m. Motobécane bankrutavo, buvo nupirkta Yamaha korporacijos ir reorganizuota. Šiuo metu JAV parduodami Motobecane U.S.A. dviračiai neturi sąsajų su buvusia garsia prancūzų firma.

Motobécane - one of the top french bicycle brands, established in 1923. Motobécane was one of the first french manufacturers, which started using cheaper, but higher quality japanese bicycle components thus competing succesfully with Peugeot and Gitane.

In 1973 Lois Ocana won Tour de France with Motobécane. Motobécane went bankrupt in 1981, was bought by Yamaha Corporation and restructured. Motobecane U.S.A. bikes awailable for sale today have nothing to do with the famous french brand.

Motobécane Super Champion, 1973

Originalaus Super Champion su klasikiniais prancūzų komponentais - Hurett perjungėjais, Stronglight švaistiklių bloku, Weinemann stabdžiais.

Original Super Champion equipped with classic french components - Hurett, Stronglight, Weinemann.

×
Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion
Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion
Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion Motobecane Super Champion
Specs/Komplektacija

Size/Dydis ST c-c 55
Frame and Fork/Rėmas ir šakė Reynolds 531
FD/RD/Shifters Hurett
Crankset Stronglight 49D
Brakes/ Weinemann Vainqueur 999
Stem/Vairo iškyša Atax
Chain/Grandinė KMC
Handlebar/Vairas Belleri
Saddle/Balnelis Ideale 90
Rims and Hubs/Ratlankiai ir stebulės Rigida, clincher, Normandy HF
Tires/Padangos Michelin Dynamic Classic
hello@9steelbikes.lt
Facebook
Instagram